Bodrum Otomatik Kapı

Otomatik kapılar genelde güvenlik ve kullanım kolaylığı sebebiyle tercih edilen kapı sistemleridir. Otomasyon mekanizması ile çalışır sistem devreye alındığında uzaktan kumanda sistemi sayesinde kullanıcılar, bahçe giriş kapılarını, evlerinden çıkmadan veya araçlarından inmeden soğuk, yağmur, kar, çamur, rüzgar vb. gibi dış etkenlerden etkilenmeden güvenle ve kontrollü bir şekilde açıp kapatabilirler.

Bu otomasyon sisteminde kullanılan uzaktan kumanda (el vericisi) çoğaltılabilir. Bu basit otomasyon sisteminde kullanılan malzemeler, kapı açıklığı, kapı ağırlığı dikkate alınarak seçilir. 

Otomatik kapı ihtiyacınız için Bodrum da hizmet veren firmamız, otomatik kapı sistemi hizmetini için keşif, ürün temini, teknik servis ve diğer tüm konular hakkında  yardımcı olmaya hazırdır.

Otomatik kapılar kurulacağı ortama göre farklı mekanizmalarda çalışabilir bunlara örnek vermek gerekirse;

Fotoselli Otomatik Kapı (Otomatik Kayar Kapı)
Hareket sensörü ile devreye giren kapı açılma mekanizmasına sahiptir. Hareket sensörü hareketin algılanacağı mesafeye yerleştirilir. Bu durumda hem kumanda hemde projenin adı olan Fotoselli otomatik kapı 2 kontrol (eviri) hizmeti ile çalışır.

 

Fotoselli Teleskopik Otomatik Kapı
Yoğun geçiş ortamı olan alanlarda iç ve dış ortam sıcaklıklarını korumak için kullanılan otomatik kapı sistemleridir. Çift taraflı hareket sensörlerinden gelen veriler ile çalışırlar.