Bodrum Alarm Sistemi

Evinizde, iş yerinizde yada size ait herhangi bir kapalı mekanda, can ve mal güvenliğinizi koruma altına alacak alarm sistemlerimiz aynı zaman yangın ve gaz kaçağı gibi özel çözümlerimizle de hizmet vermekteyiz. Alam Sistemi satış, montaj, bakım ve servis hizmeti sağlamaktayız aynı zamanda tüm dünyada en çok tercih edilen markalarla işbirliği içerisindeyiz. Hizmet verdiğimiz alarm sistemleri çeşitleri;

1.Yangın / Gaz Alarmı : Alarm sisteminde bulunan duman dedektörünün, dumanı tespit etmesiyle birlikte sisteme tanımlanan telefon numarasını arar ve bu aramadaki onay ile itfaiye tanımlı olan adrese yönlendirilir. İçerisinde duman dedektörü bulunmayan paketlerimizde ise alarm paneli şifre ile kullanılarak itfaiye tanımlı adrese yönlendirilir.

2. Hırsız Alarmı : Alarm sisteminde bulunan hareket dedektörü ya da riskli alanlara kurulmuş olan manyetik kontak devreye girdiğinde alarm durumu oluşur. Bu durumda sisteme tanımlı abone aranır, alarmın sebebi ve müdehale istenip istenmediği sorulur. Gelen bilgiye göre emniyete haber verilir.

3. Panik Alarmı : Alarm sistemi içerisinde bulunan panik durum butonu ile alarm devreye girer. Bu alarm paketinde kullanıcı isteğine göre devreye girme işlemlerinde yapılması gerekenler programlanabilir.